טיפול זוגי

לא הכול אבוד, חברות וחברים, זוגות יקרים. יש מענה למצוקתכם ועשוי להימצא לה פתרון.  אנשי מקצוע יסייעו לכם לשקם את הזוגיות. טיפול זוגי יאפשר לכם לחשוף ולהציף את הקשיים המעיבים על הקשר שלכם, לברר את הסיבות והגורמים להם, את הדרכים להתגבר עליהם ולצאת לדרך חדשה, חזקים ומאוחדים יותר.

טיפול זוגי יעיל מחייב אתכם להתעמת עם ה…אמת. לא להסתיר. לא להדחיק. לא להתכחש. לא ללכת סחור-סחור. לא לשקר לעצמכם ולזולתכם. בעיות בזוגיות אינן נדירות. עם יד על הלב – אין זוג שאין לו בעיות כל שהן. לא כולם מוכנים להודות בהן ואולי עוד פחות מוכנים ונכונים להשקיע את הזמן, את המאמץ ו –כן – גם את הכסף לטיפול שעשוי להציל  זוגיות  אשר צל כבד של פירוקה מעיב ומאיים עליה: טיפול זוגי.

יש סוגים שונים של טיפולים. יש שיטות ואופנים שונים. יש מטפלים שונים וכמובן – יש סוגים שונים של זוגות. כל זוג הוא עולם מלא. כל זוג הוא סיפור חיים, עם עבר, רקע, מאפיינים  משלו. מטפל טוב מתאים את השיטה הרצויה לזוג המצוי. ייתכן כי יידרשו  מכם משאבים נפשיים לא מבוטלים כדי להפיק מהטיפול תועלת. ייתכן שתידרשו לגייס את כל תעצומות הנפש לשם כך. זה לא יהיה קל, אבל משתלם.  בסופו של טיפול אתם עשויים לצאת נשכרים. הזוגיות שלכם לא רק תינצל מקריסה. אתם תהיו חזקים ואולי אף – הלוואי – אוהבים יותר.

אם אנשים שמכירים אתכם ( במיוחד מי מהם שרוצים בטובתכם, אנשים שאין לכם כל ספק באשר לכנותם) מייעצים לכם ללכת לטיפול – אל תפנו להם עורף. אל תאטמו את האוזניים. אל תיראו כמי שאם אתם משימים עצמכם  כלא שומעים, כאילו הדברים לא נאמרו. לא. זה לא נכון. זה לא כך. להיות "בטיפול" זה לא אות  קלון, חלילה, מה גם שטיפול זוגי עשוי להיעשות באופן דיסקרטי. איש מלבדכם ומהטפל אינו חייב לדעת שאתם נמצאים בטיפול זוגי.

טיפול זוגי עשוי להיות ההבדל בין זוגיות רעועה וסדוקה לבין זוגיות חזקה ושלמה. אל תהססו. לכו. בהצלחה.

תגים:

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s


%d בלוגרים אהבו את זה: