טיפול זוגי

טיפול זוגי עשוי להיות המתנה יקרת-הערך ביותר שאתם עשויים להעניק לעצמכם, כזוג – נשוי או שטרם נישא – קל וחומר כאשר אתם הורים לילדים.

טיפול זוגי הוא מסגרת טיפולית, אכן, אבל הוא בעיקר מסגרת שבה נשמרת בקפידה  הפרטיות שלכם המאפשרת לכם להידרש להיבטים שונים, מהם עמוקים ומורכבים, של הקשר הזוגי שלכם ולברר אותו לפני ולפנים.

יעילותו של טיפול זוגי עולה ביחס ישר לנכונות שלכם להיפתח במהלכו ולשתף את המטפל או את המטפלת בדברים שמציקים לכם, שכואבים, שמעיבים על הקשר ומעכירים אותו. במקביל אפשר – ומומלץ! – כדי לאזן את התמונה ולקבל פרופורציה נכונה, לחשוף את החוזקות שלכם כזוג, את  הדאגה שלכם זה לזה, את אהבתכם.

מקובל שטיפול זוגי פותר "בעיות" בזוגיות. אפשר לתפוס כל בעיה כאתגר ולראות את חצי הכוס המלאה. נכונות להשקיע מאמץ בטיפול כמו  גם כנות ויושר שמגלים בני הזוג מגביר את הסיכוי להפיק ממנו תועלת.

טיפול זוגי מומלץ גם למי שאין בעיה מסוימת, חריפה וממוקדת, שמציקה להם ומחייבת פתרון. טיפול זוגי הוא מעין תצלום רנטגן של הזוגיות. הוא מאפשר להתוודע גם למה שסדרך כלל סמוי מן העין, לזרמי המעמקים, לתהליכים שטרם נחשפו ובאו לידי ביטוי אבל הפוטנציאל שלהם – לכאן או לכאן-  גדול. הם עתידים להשפיע על מהות היחסים.

טיפול  זוגי מחייב לאזור כוחות נפש. הוא תובע מאמץ. העדר נכונות לערוך בתהליך של  טיפול זוגי ניתוח שורש של הזוגיות עלול לגרום לראות אותו כבזבוז זמן וכסף.

טיפול זוגי הוא הזדמנות של זוגות שהיחסים שלהם " חולים" – להחלימם ולהבריאם. אצל זוגות שהיחסים שלהם בריאים וחזקים, בין אם לכאורה ובין אם ללא כל סייגים – טיפול זוגי מאפשר להם לשפר, לשדרג ולהעצים את היחסים שלהם.

אל תהססו ללכת לטיפול זוגי.  אל תירתעו מה"סטיגמה" שמדביקים למי שהולכים לטיפול זה. טיפול זוגי עשוי להיות עבורכם חוויה טובה, חזקה ומשמעותית מאין כמוה. אל תחמיצו את הסיכוי לחוות אותה.

השירות ניתן על ידי מרכז לוין, ניתן גם לבחון אפשרות של טיפול משפחתי.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s


%d בלוגרים אהבו את זה: